Yüzünüzü Güldürecek Siteler

Hepimiz günlük hayatımızda bir yere kadar aynı sırada gidiyoruz. Evden/işten/okuldan geliyoruz. Bilgisayarı açıyoruz. Tarayıcımızı açıyoruz. Buradan sonra insanlar farklı yöne dağılıyor. Hedef ise aşağı yukarı aynı. Hepimiz bir şeyleri öğrenmek, bir şeylere gülmek, bir şeyler ile uğraşmak istiyoruz. İnternette de bine yakın site var. Bu sebeple bazı faydalı siteleri bilmiyoruz ve bunun yerine Facebook’ta gezinerek işe yaramayan tonlarca sayfaya/paylaşımlara bakıyoruz. Bugünkü yazımda sizlere internette son zamanda çok ünlenen, içeriği güldürmeden ağlatmaya kadar çeşitli olan bazı siteleri tanıtacağım. Eğer listede eksik olduğunu düşündüğünüz bir site var ise altta yer alan yorum kısmından yazabilirsiniz.

1)Onedio

Onedio 1 ağustos 2012 den bu yana hayatımızda. Listelist sitesine çok benzer olan bu platform da öğretici yazılar, değişik türde galeriler ve birbirinden eğlenceli quizleri bünyesinde bulunduruyor. Üstelik sizde içeriğe katkıda bulunabiliyorsunuz. Sitenin içerikleri arasında normal haberler de olduğu için gözümde birnevi Tumblr+Hürriyet(Milliyet, Sabah hangisini tercih ederseniz) gibi.

2)Resmigasteescort izmit

Belki daha duymamışsınızdır. Zaytung içinde anlaşmazlıklar sonucu bir grup eleman Zaytung’dan ayrıldı. Ekip bunun  akabinde Resmi Gaste adlı siteyi kurdular. Yapı olarak Zaytung’a benziyor. Bir şans vermekte fayda var. Tabiiki de zaytung babayı boş verecek de değiliz.

3)Webtekno

Teknoloji konusunda zaten meraklı insanlar uzun senelerdir PCnet, Donanım Haber, Tamindir gibi siteleri takip ediyor. Webtekno da kendine özgü metotlar ile sizlere Dünya’daki teknoloji konusundaki önemli gelişmeleri aktarıyor. Üstelik TAA(Teknolojiye Atarlanan Adam) ile telefonları inceleyebilir, GOT ile tuvalette yeni oyunları görebilirsiniz. Üstelik 2 haftada bir yayınladıkları kampanyalar ile birşeyler de kazanmanız mümkün(kazanamadı).

4)Alkışlarla Yaşıyorum

Hala yeni, hala izlenmeye değer. Bir çok komik, eğitici videoya ev sahipliği yapan bu sitede yok yok. Video mu desem, resim mi desem, 2000 lerde oynanan klasik oyunlar mı desem ? Çok çeşitli. İnsanda bağımlılık yapabiliyor.

Bunlar haricinde bir çok ünlü site var ve gerçekten onları bulmanız kolay. Sadece Google’da biraz konu araştırın.

Bir Cevap Yazın